۱۱ اقدام عمل جراحی زیبایی بینی، دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان

بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان, بهترین جراح خوب زیبایی بینی اصفهان, بهترین دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان, دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان, عمل بینی گوشتی سخته, عمل جراحی زیبایی بینی, فرق رینوپلاستی با عمل بینی, فیلم عمل بینی, فیلم عمل بینی باز, قیمت جراحی زیبایی بینی در اصفهان, قیمت عکس رینوپلاستی, قیمت عمل رینوپلاستی, کارهای خانه بعد از عمل بینی, لیست جراحان بینی اصفهان, متخصص عمل جراحی زیبایی بینی, مراقبت های بعد از عمل بینی گوشتی، 6-nose-plastic-بهترین-دکتر-متخصص-عمل-جراحی-زیبایی-زیبائی-بینی-قیمت-خوب-هزینه-رینوپلاستی-اصفهان-surgery

هزینه عمل رینوپلاستی بینی در اصفهان

بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان, بهترین جراح خوب زیبایی بینی اصفهان, بهترین دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان, دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان, عمل بینی گوشتی سخته, عمل جراحی زیبایی بینی, فرق رینوپلاستی با عمل بینی, فیلم عمل بینی, فیلم عمل بینی باز, قیمت جراحی زیبایی بینی در اصفهان, قیمت عکس رینوپلاستی, قیمت عمل رینوپلاستی, کارهای خانه بعد از عمل بینی, لیست جراحان بینی اصفهان, متخصص عمل جراحی زیبایی بینی, مراقبت های بعد از عمل بینی گوشتی، 6-nose-plastic-بهترین-دکتر-متخصص-عمل-جراحی-زیبایی-زیبائی-بینی-قیمت-خوب-هزینه-رینوپلاستی-اصفهان-surgery، nose-بهترین-فوق-تخصص-متخصص-خوب-جراحی-زیبایی-بینی-یا-رینوپلاستی-در-اصفهان-surgery

۱۱ اقدام عمل جراحی زیبایی بینی، دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان، رینوپلاستی (Rienoplastee) جراحی است که شکل بینی را تغییر می دهد. انگیزه رینوپلاستی ممکن است تغییر ظاهر بینی، بهبود تنفس یا هر دو باشد. قسمت بالایی ساختار بینی استخوانی و قسمت پایینی آن غضروفی است. عمل جراحی رینوپلاستی می تواند استخوان و غضروف، یا هر دو را تغییر دهد. با بهترین جراح زیبایی بینی در اصفهان در مورد اینکه آیا رینوپلاستی برای شما مناسب است و چه چیزی می تواند به دست آورد مشورت کنید.

بهترین جراح بینی در اصفهان

هنگام برنامه ریزی برای جراحی بینی، جراح خوب زیبایی بینی سایر ویژگی های صورت شما، پوست روی بینی و آنچه که می خواهید تغییر دهید را در نظر می گیرد. اگر کاندیدای جراحی هستید، جراح بینی در اصفهان یک برنامه ریزی دقیق برای شما تعیین خواهد کرد. گاهی اوقات بخشی یا تمام جراحی بینی تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.

چرا باید جراحی زیبایی بینی انجام شود؟

رینوپلاستی می تواند اندازه، شکل یا نسبت بینی شما را تغییر دهد. ممکن است برای ترمیم بدشکلی های ناشی از آسیب، اصلاح نقص مادرزادی یا بهبود برخی مشکلات تنفسی انجام شود.

خطرات عمل جراحی رینوپلاستی

به گفته دکتر شبنم آذری در مقاله ۱۱ اقدام عمل جراحی زیبایی بینی، دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان، عمل رینوپلاستی نیز مانند هر عمل جراحی بزرگ، با خطراتی همراه است. چنانچه به صحبت های پزشک خود خوب توجه کنید و کلیه دستورالعمل های لازم را بخوبی انجام دهید، خطرات عمل جراحی رینوپلاستی را به طور چشمگیری کاهش خواهید داد.

بیشترین خطرات عمل جراحی رینوپلاستی

 1. خون ریزی بینی
 2. عفونت محل عمل
 3. یک واکنش نامطلوب به بیهوشی

و سایر خطرات احتمالی مخصوص جراحی بینی عبارتند از:

 1. مشکل در تنفس از طریق بینی
 2. بی حسی دائمی در داخل و اطراف بینی شما
 3. احتمال ناهمواری بینی
 4. درد، تغییر رنگ یا تورم که ممکن است ادامه یابد
 5. جای زخم
 6. سوراخ در سپتوم (سوراخ شدن سپتوم)
 7. نیاز به جراحی مجدد

نحوه عمل رینوپلاستی

قبل از برنامه ریزی برای جراحی بینی، باید با بهترین جراح رینوپلاستی در اصفهان ملاقات کنید تا در مورد عوامل مهمی که تعیین می کند آیا جراحی برای شما خوب عمل می کند صحبت کنید. این جلسه به طور کلی شامل:

عمل بینی برای چه کسانی خطرناک است

سابقه پزشکی شما مهمترین سوالی که پزشک از شما می پرسد در مورد انگیزه شما برای جراحی و اهداف شما است. پزشک شما همچنین سوالاتی در مورد سابقه پزشکی شما می پرسد، از جمله سابقه انسداد بینی، جراحی ها و هر دارویی که مصرف می کنید. اگر یک اختلال خونریزی مانند هموفیلی دارید، ممکن است کاندیدای جراحی بینی نباشید.

پزشک رینوپلاستی خوب در اصفهان یک معاینه فیزیکی کامل از شما خواهد داشت، از جمله هر گونه آزمایش آزمایشگاهی، مانند آزمایش خون، بررسی خواهد شد. همچنین ویژگی های صورت و داخل و خارج بینی شما توسط جراح خوب بینی بررسی و ارزیابی خواهد شد.

معاینه فیزیکی به بهترین دکتر متخصص رینوپلاستی کمک می کند تا تعیین کند که چه تغییراتی باید انجام شود و چگونه ویژگی های فیزیکی شما، مانند ضخامت پوست یا استحکام غضروف انتهای بینی، ممکن است بر نتایج شما تأثیر بگذارد. معاینه فیزیکی نیز برای تعیین تاثیر جراحی بینی بر تنفس شما حیاتی است.

عکس رینوپلاستی چیست؟

ممکن است در مطب دکتر جراح بینی، عکس های شخصی از شما و از زوایای مختلف بینی شما گرفته شود. چنانچه این اقدام در مطب انجام نشود، بیمار باید برای این عکس ها شخصا اقدام نماید. جراح شما ممکن است از نرم افزار کامپیوتری برای دستکاری عکس ها استفاده کند تا به شما نشان دهد چه نوع نتایجی ممکن است حاصل شود. جراح خوب رینوپلاستی شما از این عکس‌ها برای ارزیابی‌های قبل و بعد، مرجع در حین جراحی و بررسی‌های طولانی مدت استفاده می‌کند. مهمتر از همه، عکس ها اجازه می دهد تا بحث خاصی در مورد اهداف جراحی وجود داشته باشد.

بهترین جراحان رینوپلاستی در اصفهان

در مورد انتظاراتتان و انگیزه عمل رینوپلاستی با پزشک خود صحبت کنید . را انجام هید. بهترین جراحان رینوپلاستی در اصفهان توضیح خواهند داد که جراحی بینی چه کاری می تواند برای شما انجام دهد و چه کاری را نمی تواند انجام دهد و چه نتایجی ممکن است داشته باشد. طبیعی است که در مورد ظاهر خود کمی خودآگاه باشید، اما بسیار مهم است که با جراح خود در مورد خواسته ها و اهداف خود برای جراحی صحبت کنید.

جراحی چانه همزمان با جراحی بینی

اگر چانه کوچکی دارید، جراح ممکن است در مورد انجام جراحی برای بزرگ کردن چانه با شما صحبت کند. این به این دلیل است که چانه کوچک باعث ایجاد توهم بزرگتر شدن بینی می شود. در این صورت برجسته کردن چانه با جراحی یا تزریق فیلر باعث بهتر شدن تناسب بینی و چانه و زیباتر شدن شما می شود.

مراقبت های لازم عمل رینوپلاستی

هنگامی که عمل جراحی زیبایی بینی انجام شد، باید ترتیبی دهید که تا چند روز اول عمل رینوپلاستی فردی از شما مراقبت کند، بدیهی است که خودتان قادر به برخی از کارها مثل رانندگی نخواهید بود. بنابراین ترتیبی دهید که یکی از اعضای خانواده یا دوستتان یک یا دو شب در کنار شما بماند تا در انجام کارهای مراقبت شخصی در حین بهبودی از جراحی کمک کند.

غذا و داروها

به مدت دو هفته قبل و بعد از عمل از مصرف داروهای حاوی آسپرین یا ایبوپروفن (ادویل، موترین IB، سایرین) خودداری کنید. این داروها ممکن است خونریزی را افزایش دهند. فقط داروهایی را مصرف کنید که توسط جراح رینوپلاستی شما تایید یا تجویز شده است. دکتر آذری جراح بینی بیان میکند، همچنین از داروهای گیاهی و مکمل های بدون نسخه خودداری کنید. اگر سیگار می کشید، سیگار را ترک کنید. سیگار روند بهبودی پس از جراحی را کند می کند و ممکن است احتمال ابتلا به عفونت را افزایش دهد.

آنچه می توانید انتظار داشته باشید

جراحی بینی دارای یک سری مراحل منظم نیست. هر جراحی منحصر به فرد است و برای آناتومی و اهداف خاص فردی که جراحی می کند برنامه ریزی خاصی شده است.

ایا عمل بینی خطرناک است؟

عمل جراحی بینی بسته به اینکه جراحی شما چقدر پیچیده باشد و جراح بینی شما چه چیزی را ترجیح می دهد نیاز به بی حسی موضعی همراه با آرامبخش یا بیهوشی عمومی دارد. قبل از جراحی با پزشک خود صحبت کنید که کدام نوع بیهوشی برای شما مناسب است.

بی حسی موضعی همراه با آرامبخش

این نوع بیهوشی معمولاً در کلینیک سرپایی استفاده می شود. این به ناحیه خاصی از بدن شما محدود می شود. پزشک شما یک داروی بی حس کننده درد را به بافت های بینی شما تزریق می کند و با داروهایی که از طریق یک خط داخل وریدی (IV) تزریق می شود، شما را آرام می کند. این باعث می شود شما نیمه خواب شوید اما کاملاً نخوابید.

بیهوشی عمومی

شما داروی بیهوشی را با استنشاق آن یا از طریق یک لوله کوچک (خط IV) که در رگ دست، گردن یا قفسه سینه قرار داده شده دریافت می کنید. بیهوشی عمومی کل بدن شما را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث می شود در حین جراحی بیهوش شوید. بیهوشی عمومی نیاز به یک لوله تنفسی دارد. رینوپلاستی ممکن است در داخل بینی یا از طریق یک برش کوچک خارجی در پایه بینی، بین سوراخ های بینی انجام شود. بهترین جراح زیبایی بینی احتمالاً استخوان و غضروف زیر پوست شما را دوباره تنظیم خواهد کرد.

جراح رینوپلاستی در اصفهان

nose-بهترین-فوق-تخصص-متخصص-مراقبت-های-جراحی-زیبایی-بینی-یا-رینوپلاستی-در-اصفهان-surgery، بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان, بهترین جراح خوب زیبایی بینی اصفهان, بهترین دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان, دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان, عمل بینی گوشتی سخته, عمل جراحی زیبایی بینی, فرق رینوپلاستی با عمل بینی, فیلم عمل بینی, فیلم عمل بینی باز, قیمت جراحی زیبایی بینی در اصفهان, قیمت عکس رینوپلاستی, قیمت عمل رینوپلاستی, کارهای خانه بعد از عمل بینی, لیست جراحان بینی اصفهان, متخصص عمل جراحی زیبایی بینی, مراقبت های بعد از عمل بینی گوشتی، 6-nose-plastic-بهترین-دکتر-متخصص-عمل-جراحی-زیبایی-زیبائی-بینی-قیمت-خوب-هزینه-رینوپلاستی-اصفهان-surgery، nose-بهترین-فوق-تخصص-متخصص-خوب-جراحی-زیبایی-بینی-یا-رینوپلاستی-در-اصفهان-surgery

دکتر خوب جراح بینی در اصفهان می تواند شکل استخوان یا غضروف بینی شما را به روش های مختلفی تغییر دهد، بسته به میزان نیاز به برداشتن یا اضافه کردن، ساختار بینی و مواد موجود قابل تغییر هست. برای تغییرات کوچک، جراح بینی ممکن است از غضروف هایی که از عمق بیشتری از داخل بینی یا گوش گرفته شده استفاده کند. برای تغییرات بزرگتر، جراح رینوپلاستی می تواند از غضروف دنده، ایمپلنت یا استخوان سایر قسمت های بدن شما استفاده کند. پس از ایجاد این تغییرات، جراح بینی، پوست و بافت بینی را به عقب قرار می دهد و برش ها را در بینی شما بخیه می زند.

درمان تنفس با عمل رینوپلاستی همزمان با عمل زیبائی بینی

اگر دیواره بین دو طرف بینی (سپتوم) خم یا کج (انحراف) باشد، بهترین جراحان رینوپلاستی نیز می تواند آن را برای بهبود تنفس اصلاح کند. پس از جراحی، شما در اتاق ریکاوری خواهید بود، جایی که کارکنان بر بازگشت شما به حالت بیداری نظارت می کنند. ممکن است در روز عمل رینوپلاستی از بیمارستان یا کلینیک جراحی زیبایی بینی در اصفهان مرخص شوید. چنانچه بیمار مشکلات سلامتی دیگری داشته باشد، ممکن است یک شب بستری بماند.

بعد از عمل جراحی

پس از جراحی باید در رختخواب استراحت کنید و سر خود را بالاتر از قفسه سینه قرار دهید تا خونریزی و تورم کاهش یابد. بینی شما ممکن است به دلیل تورم یا آتل هایی که در حین جراحی در داخل بینی شما قرار داده شده، گرفتگی داشته باشد. در بیشتر موارد، پانسمان های داخلی یک تا هفت روز پس از جراحی در جای خود باقی می مانند. پزشک جراحی زیبایی بینی، همچنین یک آتل را برای محافظت و حمایت به بینی شما می چسباند. به طور معمول حدود یک هفته در محل جراحی بینی قرار دارد.

کاهش خونریزی و تورم در عمل زیبایی بینی

خونریزی خفیف و تخلیه مخاط و خون قدیمی تا چند روز پس از جراحی یا پس از برداشتن پانسمان شایع است. دکتر زیبایی بینی ممکن است یک “پد قطره ای” – یک تکه گاز کوچک که با چسب در جای خود نگه داشته شده است، زیر بینی شما قرار دهد تا زهکشی را جذب کند. گاز را طبق دستور پزشک تغییر دهید. دقت کنید پد قطره را محکم روی بینی خود قرار ندهید. برای کاهش بیشتر احتمال خونریزی و تورم، دکتر متخصص جراحی زیبائی بینی ممکن است از شما بخواهد تا چند هفته پس از جراحی اقدامات احتیاطی را رعایت کنید.

اقدامات لازم بعد از عمل جراحی رینوپلاستی

 1. از انجام فعالیت های سنگین مانند ایروبیک و دویدن خودداری کنید.
 2. در روزهای اول عمل زییایی بینی، درحالی که روی بینی خود بانداژ دارید، از استحمام پرهیز کنید.
 3. دماغت را باد نکن
 4. برای جلوگیری از یبوست از غذاهای پرفیبر مانند میوه ها و سبزیجات استفاده کنید. یبوست می تواند باعث ایجاد فشار در ناحیه جراحی شود.
 5. از حالات شدید چهره مانند لبخند زدن یا خنده خودداری کنید.
 6. دندان های خود را به آرامی مسواک بزنید تا حرکت لب بالایی خود را محدود کنید.
 7. لباس هایی بپوشید که در جلو بسته می شوند. لباس هایی مانند پیراهن یا ژاکت را روی سر خود نکشید.
 8. علاوه بر این، حداقل تا چهار هفته پس از جراحی، برای جلوگیری از فشار بر بینی خود، عینک یا عینک آفتابی را روی بینی خود قرار ندهید. می‌توانید از گونه‌ها استفاده کنید یا عینک را به پیشانی تان بچسبانید تا زمانی که بینی تان خوب شود.
 9. هنگامی که بیرون هستید، به خصوص روی بینی خود با نظر متخصص گوش، حلق و بینی از ضد آفتاب استفاده کنید. آفتاب بیش از حد ممکن است باعث تغییر رنگ نامنظم دائمی در پوست بینی شما شود.
 10. مقداری تورم موقت یا تغییر رنگ سیاه و آبی در پلک های شما می تواند دو تا سه هفته پس از جراحی بینی رخ دهد. رفع تورم بینی بیشتر طول می کشد. محدود کردن سدیم رژیم غذایی به رفع سریعتر تورم کمک می کند. پس از جراحی، چیزی مانند یخ یا کیسه های سرد را روی بینی خود قرار ندهید.
 11. بینی شما در طول زندگی تغییر می کند، چه جراحی داشته باشید یا نه. به همین دلیل، دشوار است که بگوییم چه زمانی “نتیجه نهایی” خود را به دست آورده اید. با این حال، بیشتر تورم در عرض یک سال از بین می رود.

نتایج عمل زیبایی بینی چگونه است؟

تغییرات بسیار جزئی در ساختار بینی شما، اغلب با میلی متر اندازه گیری می شود. عمل جراحی رینوپلاستی می تواند تفاوت زیادی در ظاهر بینی شما ایجاد کند. اغلب اوقات، بهترین جراح رینوپلاستی و با تجربه می تواند نتایجی را که هر دوی شما از آن راضی هستید به دست آورد. اما در برخی موارد، تغییرات جزئی کافی نیست و شما و جراحتان ممکن است تصمیم بگیرید که برای تغییرات بیشتر جراحی دوم را انجام دهید. در این صورت، باید حداقل یک سال برای جراحی بعدی صبر کنید، زیرا بینی شما در این مدت ممکن است دچار تغییراتی شود.

سوالات متداول عمل رینوپلاستی

رینوپلاستی چه تفاوتی با سپتوپلاستی دارد؟

رینوپلاستی نوعی جراحی برای تغییر شکل بینی است. از آنجایی که هم تنفس و هم شکل بینی به هم مرتبط هستند، گاهی اوقات ممکن است رینوپلاستی نه تنها برای تغییر ظاهر بینی بلکه برای بهبود تنفس از طریق بینی انجام شود.

فرق رینوپلاستی با عمل بینی چیست؟

سپتوپلاستی یک جراحی برای بهبود تنفس با صاف کردن دیواره داخل بینی است که مجرای بینی را به سمت راست و چپ تقسیم می کند (سپتوم بینی). هنگامی که سپتوم کج است، تنفس از طریق بینی دشوارتر می شود. اغلب سپتوپلاستی با رینوپلاستی ترکیب می شود.

آیا جراحی بینی یک عمل ساده است؟

خیر. جراحی بینی یک عمل چالش برانگیز است. این ناشی از چندین عامل است. اول، بینی یک شکل سه بعدی پیچیده است که در وسط صورت قرار دارد. تغییرات ایجاد شده در حین جراحی بینی اغلب بسیار کوچک است. اما این تغییرات می تواند تفاوت عمده ای در ظاهر و عملکرد بینی ایجاد کند. از آنجا که این تغییرات کوچک هستند، حاشیه خطا نیز وجود دارد.

تورم و قرار دادن بی حس کننده موضعی در پوست بینی را در حین جراحی منحرف می کند و بسیاری از تغییرات ظریف ایجاد شده را پنهان می کند. رینوپلاستی همچنین برنامه استاندارد یا ترتیب مراحل مشخصی ندارد. پزشکان هر عمل را با توجه به نیازهای بیمار تنظیم می کنند.

آیا بعد از جراحی زیبایی بینی لازم است در بیمارستان بمانم؟

تقریباً همه کسانی که جراحی بینی انجام می دهند می توانند با خیال راحت بیمارستان را در همان روز پس از جراحی ترک کنند. در موارد نادر، در صورت داشتن حالت تهوع یا سایر مشکلات سلامتی که نیاز به نظارت دارند، ممکن است یک شب در بیمارستان بمانید.

دوره نقاهت عمل رینوپلاستی چقدر است؟

برای یک هفته مرخصی از محل کار، مدرسه یا سایر تعهدات خود برنامه ریزی کنید. در هفته اول هر روز احساس بهتری خواهید داشت. یک هفته پس از جراحی، افراد معمولاً احساس می کنند دوباره خودشان هستند و به حالت طبیعی خود باز میگردند.

پس از جراحی رینوپلاستی، مقداری تورم وجود خواهد داشت. رفع تورم ممکن است چندین ماه طول بکشد، اگرچه اکثر افراد پس از چند ماه دیگر متوجه آن نمی شوند. افراد معمولاً پس از یک هفته به انجام بیشتر فعالیت‌ها برمی‌گردند و بعد از دو تا چهار هفته همه فعالیت‌ها را از سر می‌گیرند.

آیا خطراتی برای عمل رینوپلاستی وجود دارد؟

همه جراحی ها خطراتی دارند. خوشبختانه خطرات جراحی بینی کوچک و عوارض نادر است. قبل از عمل، پزشک در مورد خطرات و مزایای جراحی رینوپلاستی با جزئیات با شما صحبت خواهد کرد.

آیا بیمه هزینه جراحی بینی را پرداخت می کند؟ قیمت عمل رینوپلاستی

گاهی اوقات بیمه هزینه جراحی بینی را پرداخت می کند اما بستگی به بیمه نامه دارد. قبل از برنامه ریزی برای بیمه جراحی رینوپلاستی، از شرکت بیمه خود استعلام دریافت کنید. اگرچه این تضمینی برای پوشش نیست، اما تنها راه تأیید این است که جراحی بینی یک مزیت تحت پوشش است. گاهی اوقات بیمه بخشی از جراحی بینی را پرداخت می کند، اما سایر قسمت ها را نمی پردازد. در این موارد می توانید با دفاتر بیمه تماس بگیرید تا قیمت عمل رینوپلاستی در اصفهان را دریافت کنید.

هزینه رینوپلاستی چقدر است؟

باید بدانید هزینه رینوپلاستی به عوامل مختلفی از جمله پیچیدگی جراحی، آموزش و تجربه جراح و جغرافیای محل زندگی شما بستگی دارد.

آیا می توانم ببینم بینی من بعد از عمل چه شکلی است؟

آره. قبل از مشاوره، پزشک شما از چندین نما از صورت شما عکس های استاندارد می گیرد. این عکس ها را می توان دستکاری کرد تا به شما ایده دهد که بینی شما بعد از جراحی چگونه به نظر می‌رسد.

آیا جراحی بینی دردناک است؟

برای اکثر مردم نه. یک روز پس از جراحی، اکثر افراد درد خود را بین ۰ تا ۴ از ۱۰ ارزیابی می کنند.

هفته اول بعد از عمل زیبایی بینی چطور است؟

احتمالاً چند آتل نرم در بینی خود خواهید داشت. این آتل ها سوراخی در خود دارند تا تنفس از طریق آنها حداقل برای چند روز ممکن شود. پزشکان جراحان بینی در ویزیت یک هفته ای به راحتی این آتل ها را برمی دارند.

تا کی کبودی عمل رینوپلاستی ادامه دارد؟

کبودی غیر معمول است. اگر مقداری کبودی جزئی دارید، معمولاً یک هفته یا بیشتر طول می کشد.

در یک جراح خوب زیبایی بینی اصفهان به دنبال چه چیزی باشم؟

جراحان پلاستیک، جراحان پلاستیک صورت یا متخصص گوش و حلق و بینی (ENT) اکثر جراحی های بینی را انجام می دهند. آموزش و صدور گواهینامه هیئت مدیره در یکی از این تخصص ها نقطه شروع خوبی است. شما احتمالاً به یک جراح نیاز دارید که اغلب جراحی بینی را انجام می دهد. شما احتمالاً یک جراح با شهرت خوب در بین بیماران و سایر پزشکان می خواهید.

اگر جراح شما مقالات زیادی را در متون پزشکی مرتبط با جراحی بینی منتشر کرده است و از او برای سخنرانی در کنفرانس های آموزشی دعوت شده است، این معمولاً یکی از نشانه های آن است که همتایان او تخصص در جراحی بینی را تشخیص می دهند. اطمینان حاصل کنید که جراحی شما در یک مرکز جراحی یا بیمارستان معتبر انجام می شود. احتمالاً باید با جراح بینی خود نیز احساس راحتی کنید. به دنبال جراحی باشید که بتواند با عبارات قابل درک به شما توضیح دهد که در طول جراحی شما چه اتفاقی می افتد.

اصلا جراحی بینی چیست؟

همانطوری که در نوشته ۱۱ اقدام عمل جراحی زیبایی بینی، دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان گفته شد رینوپلاستی که گاهی اوقات توسط بیماران به عنوان “عمل بینی” شناخته می شود، هارمونی صورت و تناسب بینی شما را افزایش می دهد.

مراحل عمل جراحی بینی چیست؟

در این مقاله به ۴ مرحله جراحی زیبایی بینی که شامل مراحل زیر است میپردازیم.

مرحله ۱ – بیهوشی

داروها برای راحتی شما در طول عمل جراحی تجویز می شوند. انتخاب ها شامل آرامبخشی داخل وریدی یا بیهوشی عمومی است. پزشک بهترین انتخاب را برای شما توصیه خواهد کرد.

مرحله ۲ – برش

رینوپلاستی یا با استفاده از روش بسته انجام می شود، جایی که برش ها در داخل بینی پنهان می شوند، یا روش باز، که در آن برشی در کلوملا، نوار باریکی از بافت که سوراخ های بینی را جدا می کند، ایجاد می شود. از طریق این برش‌ها، پوستی که استخوان ها و غضروف های بینی را می پوشاند به آرامی بالا می‌رود و امکان دسترسی برای تغییر شکل ساختار بینی را فراهم می‌کند.

مرحله ۳ – تغییر شکل ساختار بینی

بینی بیش از حد بزرگ ممکن است با برداشتن استخوان یا غضروف کوچک شود. گاهی اوقات جراحی بینی ممکن است نیاز به اضافه کردن پیوند غضروف داشته باشد. معمولاً از غضروف سپتوم، پارتیشن وسط بینی، برای این منظور استفاده می شود. گاهی اوقات می توان از غضروف گوش یا به ندرت بخشی از غضروف دنده را استفاده کرد.

مرحله ۴ – اصلاح سپتوم انحرافی

اگر سپتوم انحراف داشته باشد، می توان آن را صاف کرد و برآمدگی های داخل بینی را کاهش داد تا تنفس بهتر شود.

مرحله ۵ – بستن برش

هنگامی که ساختار زیرین بینی به شکل دلخواه تراشیده شد، پوست و بافت بینی مجدداً تراشیده شده و برش ها بسته می شوند. ممکن است برش های اضافی در چین های طبیعی سوراخ های بینی برای تغییر اندازه آنها گذاشته شود.

مرحله ۶ – نتایج را ببینید

برای چند روز، آتل‌ها و بسته‌بندی گاز ممکن است از بینی که شروع به بهبودی می‌کند حمایت کنند. اطلاعات بیشتری کسب کنید در مورد نتایج جراحی بینی.

سخن پایانی جراح زیبایی بینی در اصفهان

در مقاله ۱۱ اقدام عمل جراحی زیبایی بینی، دکتر متخصص رینوپلاستی در اصفهان، توضیخاتی بیان شد. دکتر آذری بیان میکند: به دنبال جراحی بینی در اصفهان با قیمت کم نباشید چراکه می تواند عارضه های در برای شما در پی داشته باشد و هزینه های دوباره جراحی مجدد بینی متوجه شما شود.

چنانچه عمل رینوپلاستی زیر نظر بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان و متخصصین در این حوزه  انجام شود، کمترین میزان عوارض را به همراه خواهد داشت. با این حال باز هم برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل، حتما قبل از انجام عمل زیبائی بینی، انتظارات خود را به پزشک متخصص خود بگویید و سوالاتتان را با او مطرح کنید.

لیست جراحان بینی اصفهان

اگر برای شما مخاطب گرامی سوالی یا نظری در ارتباط با عمل زیبایی بینی دارید می‌توانید در قسمت نظرات با دکتر آذری در میان بگذارید. همچنین شما می توانید با شماره تلفن ۰۳۱۳۲۲۴۰۸۹۲ و یا ارسال پیام در پیام رسان واتساپ به شماره ۰۹۹۰۱۷۶۶۷۱۷ با دکتر شبنم آذری جراح سر و گردن و پلاستیک صورت و بینی مطرح نمایید.

About the author

دکتر شبتم آذری جراح و متخصص گوش، حلق و بینی جراح سر و گردن و پلاستیک صورت و بینی، جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


13 + دوازده =